Oferta

WSPARCIE DLA OSÓB LGBT+ 
Zapraszam osoby doświadczone przez homofobie, transfobie, bifobie, dyskryminację i przemoc. Oferuję wsparcie psychologiczne dla osób transpłciowych w procesie tranzycji i  nie tylko. Pomagam osobom, które czują się zagubione, samotne, niezrozumiane. Zapraszam również rodziców po ujawnieniu się dziecka.

INTERWENCJA KRYZYSOWA
Kryzys zaczyna się rozwijać wtedy, gdy wyczerpują się zasoby radzenia sobie ze stresem. Stres poprzedza kryzys. Jeśli masz poczucie, że sytuacja, w której się znajdujesz Cię przerasta, czujesz lęk, rezygnację, bezradność, silny stres myślę, że powinniśmy się spotkać. 

UZALEŻNIENIA
Wspieram osoby, które doświadczają trudności związanych z nadużywaniem alkoholu oraz narkotyków. Jeśli masz poczucie, że tracisz kontrolę, życie “na trzeźwo” staje się nie do zniesienia, masz poczucie osamotniania lub beznadziejności zachęcam do zgłoszenia się po pomoc. 

ŻAŁOBA
Jeśli potrzebujesz wsparcia w “pożegnaniu” osoby zmarłej, odczuwasz niezgodę, lęk, gniew w związku z odejściem osoby znaczącej, pozwól sobie pomóc.

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE ORAZ ROZWÓJ OSOBISTY
Jeśli doświadczasz różnego rodzaju trudności psychologicznych lub społecznych,  masz potrzebę aby ktoś Cię wysłuchał, lub odczuwasz potrzebę rozwoju swojej osobowości zapraszam na konsultacje.

PSYCHOLOG DLA SENIORA
Psycholog dla seniora w Szczecinie lub Online - jeśli jesteś w wieku senioralnym, przestałeś odczuwać radość, masz poczucie osamotnienia, odszedł ktoś Ci bliski, pojawiają się problemy ze zdrowiem, czujesz, że potrzebujesz wsparcia, zapraszam na konsultację. Wspieram również rodziny osób w wieku senioralnym, oraz bliskich osób znajdujących się w hospicjach.